Nejprve si řekněme něco málo o samotné platformě. Společnost eToro byla založena na Kypru (stejně jako spol. Plus 500) v roce 2007. Zpočátku to byla jen malá aplikace ke stažení, potom se ovšem začala rozrůstat a dnes její služby tzv. sociálního obchodování využívá miliony klientů.


Tato platforma se liší od jiných především tím, že poskytuje investiční strategie zkušenějších obchodníků těm začínajícím. Tomu se říká sociální obchodování, nebo sociální trading. V praxi to funguje tak, že si projdete seznam a vyberete si podle historických výsledků 1 nebo více zkušených obchodníků, kterým se rozhodnete důvěřovat. Poté systém automaticky začne kopírovat jejich nákupní a prodejní příkazy i na vašem tradingovém účtu. Říkáte si že nemáte desítky tisíc dolarů na to, abyste mohli kopírovat úspěšné obchodníky? Vlastně je ani nepotřebujete! Nastavíte si jejich poměrnou část – když trader dá nákupní příkaz za 10000 dolarů, na vašem účtu se provede ve stejném čase také, ale například jen za 10 dolarů. Je to snadné a přístupné i pro naprosté začátečníky, kteří nechtějí investovat velké částky a nemají dostatek zkušeností s vytvářením vlastních strategií. Neznamená to však, že strategie zkušenějších investorů musí vždy 100% fungovat. Svým způsobem se spoléháte na znalosti a zkušenosti lidí, které příliš neznáte. Vybírejte je tedy obezřetně. Pokud některý nebude plnit vaše očekávání, jednoduše ho přestanete sledovat a kopírovat jeho obchody.

webtraderI společnost eToro pochopitelně nabízí demo účet zdarma a různé vstupní bonusy, jejichž výše se odvíjejí od vašich vkladů.

Služby eToro většinou využívají investoři, kterým nefungují jejich vlastní strategie nebo ti, kteří nemají dostatek času se v oboru vzdělávat.

http://www.activecapital.cz/wp-content/uploads/2016/08/entrepreneur-1562820_640.jpghttp://www.activecapital.cz/wp-content/uploads/2016/08/entrepreneur-1562820_640-150x150.jpgadminObchodování ForexNejprve si řekněme něco málo o samotné platformě. Společnost eToro byla založena na Kypru (stejně jako spol. Plus 500) v roce 2007. Zpočátku to byla jen malá aplikace ke stažení, potom se ovšem začala rozrůstat a dnes její služby tzv. sociálního obchodování využívá miliony klientů. Tato platforma se liší od jiných především tím,...investice a obchodování