Nebankovní půjčky v České republice poskytuje mnoho nebankovních institucí. Tyto instituce jsou přímým konkurentem bankovních domů, které jistě dobře znáte. Avšak pro nebankovní půjčky je charakteristické to, že se dají snadno vyřídit a proces schválení trvá podstatě kratší dobu, než jsme zvyklí u banky. Také většinou nenahlíží do registru dlužníků, nevyžadují doložení měsíčních příjmů a poskytují půjčky i bez udání účelu. Je zde tudíž daleko větší úspěšnost schválení vaší žádosti než u běžných půjček. A tak jsou nebankovní půjčky vhodné zejména pro ty, kterým jejich banka nechce vyjít vstříc. Pokud je to i váš případ, při výběru slušného poskytovatele půjček vám pomůže naše hodnocení:


Půjčka Cofidis

Nebankovní půjčka v hotovosti od společnosti Cofidis vám může nabídnout až 90.000 Kč opravdu na cokoliv. Společnost nepotřebuje znát, na co vše půjčku využijete. Navíc si měsíční splátku můžete nastavit podle svých potřeb, abyste byli schopni včas a řádně půjčku splácet. Žádost o půjčku vyřídíte v jednoduchých krocích přes internet. Pro schválení vaší žádosti je ale potřeba doložit výši měsíční mzdy a nebýt veden v seznamu dlužníků. V opačném případě se raději obraťte na jinou nebankovní instituci, která nenahlíží do registru dlužníků.

Tesco půjčka

Tesco půjčka je půjčkou, kterou nabízí firma Tesco Stores ČR. Výše poskytované částky se pohybuje v rozmezí 20.000 Kč až 150.000 Kč. Splatnost celé půjčky záleží na vás. U této půjčky si lze nastavit dobu splácení na 36 až 84 měsíců. Od této skutečnosti se pak také samozřejmě odvíjí výše měsíční splátky a roční procentuální sazba nákladů (RPSN). Například při půjčce ve výši 20.000 Kč po dobu 36 měsíců budete měsíčně splácet 736 Kč a RPSN bude činit 21,10%, tudíž celková vrácená částka bude 26.496 Kč. Při řádném splácení Tesco půjčky vám bude polovina úroku zaslána zpět na váš bankovní účet.

Žádost lze vyřídit na stránkách poskytovatele nebo telefonicky, kde se spojíte s finančním operátorem. Vyřízení půjčky online je však snazší a rychlejší cestou. Stačí pouze vyplnit formulář, vybrat celkovou výši a dobu půjčky a odeslat firmě ke zpracování. Pakliže bude vaše žádost úspěšně schválená, budou vám peníze zaslány na vaše bankovní konto. Při částce do 100.000 Kč máte možnost si peníze vyzvednout i v hotovosti na kterékoliv přepážce České pošty.

Půjčka od Kredito24

Půjčka Kredito24.cz je provozována českou pobočkou velké německé firmy Kreditech SSL Holding, firmou Kreditech Česká republika. Kredito24.cz je jednou z nejrychlejších online půjček na našem trhu a pro její vyřízení není potřeba žádných zbytečných administrativních úkonů. Poskytovatel této půjčky si ani nehradí právo, jak máte s danou půjčkou naložit, tudíž to nechává zcela na vás. Půjčit si můžete úvěr od 1.000 Kč do 15.000 Kč s maximální splatností 30 dnů a udělována je bez potvrzení vašich pravidelných měsíčních příjmů i bez ručitele. Stačí pouze vyplnit jednoduchý a krátký online formulář na stránkách půjčky. Další možnost, jak o půjčku kredito24.cz zažádat, je síť facebook, kde se nachází speciální aplikace na příjem žádostí. Pak vám již nezbývá nic jiného, než vyčkat na její vyhodnocení. Průměrná doba čekání na vyhodnocení žádosti je 1 hodina a 30 minut.

Při úvěru ve výši 10.000 Kč na dobu 30 dnů bude procentuální měsíční úroková sazba činit 30%. To znamená, že celková částka, kterou během 30 dnů splatíte, bude činit 13.000 Kč. U úvěru na částku 5.000 Kč s dobou splatností 20 dnů je procentuální měsíční úroková sazba 25%. Celková výše splácené částky tak bude 6.250 Kč.

Berpůjčku bez ručitele

Berpůjčku je rychlá půjčka do výplaty, která poskytuje krátkodobou finanční výpomoc těm, kteří řeší nečekané výdaje před výplatou. Půjčit si lze od 2.000 Kč do výše 10.000 Kč s dobou splatností 20 nebo 30 dnů. Pro dlouhodobé klienty je tu pak k dispozici půjčka až do výše 50.000 Kč. Tato půjčka je bezúčelová a není třeba dokládat potvrzení o výši příjmu, ručitele ani předložit zástavu.

Berpůjčku mohou získat ti klienti, kterým je mezi 24 až 66 lety a mají trvalý pobyt na území ČR. Celý proces sjednání probíhá online přes oficiální internetové stránky půjčky a nezabere vám více než 10 minut. Pokud si vyberete výši půjčky 6.000 Kč na dobu 20 dnů, roční procentuální sazba nákladů (RPSN) bude činit 49.455,00% a poplatek tak bude 2.430 Kč. Celkově tedy vrátíte částku 8.430 Kč.

Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka je tu pro každého, koho odmítly banky. Půjčit si můžete na cokoliv až 10.000 Kč. Poskytována je bez registru a také bez doložení měsíční mzdy. Žádost si můžete vyřídit na stránkách této půjčky pomocí snadného online formuláře. Po přijetí vaší žádosti budete o jejím schválení či neschválení informovaní zpravidla do 60 minut. Navíc pro to, abyste Kouzelnou půjčku získali, nebudete muset podepisovat žádné smlouvy ani směnky.

Berpůjčku bez ručitele

Berpůjčku je rychlá půjčka do výplaty, která poskytuje krátkodobou finanční výpomoc těm, kteří řeší nečekané výdaje před výplatou. Půjčit si lze od 2.000 Kč do výše 10.000 Kč s dobou splatností 20 nebo 30 dnů. Pro dlouhodobé klienty je tu pak k dispozici půjčka až do výše 50.000 Kč. Tato půjčka je bezúčelová a není třeba dokládat potvrzení o výši příjmu, ručitele ani předložit zástavu.

Berpůjčku mohou získat ti klienti, kterým je mezi 24 až 66 lety a mají trvalý pobyt na území ČR. Celý proces sjednání probíhá online přes oficiální internetové stránky půjčky a nezabere vám více než 10 minut. Pokud si vyberete výši půjčky 6.000 Kč na dobu 20 dnů, roční procentuální sazba nákladů (RPSN) bude činit 49.455,00% a poplatek tak bude 2.430 Kč. Celkově tedy vrátíte částku 8.430 Kč.

Nejlepší Půjčka cz

NejlepšíPůjčka.cz, jenž je poskytována společností Elephant Orchestra, je půjčka, která vám může nabídnout peníze od 10.000 Kč až do 150.000 Kč na vše. Splatnost je u této půjčky nastavitelná na dobu až 84 měsíců. Pro získání této půjčky nemusíte mít žádného ručitele ani zástavu. Společnost nenahlíží ani do registru dlužníků, tudíž i lidé zapsáni v něm mají šanci Nejlepší Půjčku získat. Stačí pouze, když poskytovateli doložíte jakýkoliv pravidelný měsíční příjem a zároveň jste dovršili věkovou hranici 18 let. NejlepšíPůjčka.cz tak může být vyplacena i lidem na mateřské dovolené či důchodcům.

Pro zažádání o Nejlepší Půjčku stačí vyplnit úvěrový formulář na webové stránce půjčky. Po úspěšném odeslání formuláře se vám za okamžik ozve operátor, se kterým proberete další postup k získání vaší půjčky. Vše důležité tak zvládnete z domova, aniž byste někam museli zbytečně docházet. Po schválení vaší žádosti budete mít peníze k dispozici na kterékoliv poště nebo si je můžete nechat poslat na svůj bankovní účet.

Půjčka od Zaplo Finance

Společnost Zaplo Finance poskytuje svým novým klientům půjčku do maximální výše 8.000 Kč. Pokud si o půjčku Zaplo zažádáte opakovaně, můžete získat až 12.500 Kč. Pořídit si ji může opravdu kdokoliv a to za velice přijatelných podmínek, kdy při prvním pořízení klient neplatí vůbec žádné poplatky a to ani úroky, tudíž vrátí přesně tolik, kolik jsi půjčil.

Abyste mohli půjčku Zaplo získat i vy, nepotřebujete dokládat vůbec žádné dokumenty o pravidelném měsíčním příjmu a ani účel, pro který si půjčku pořizujete. Je tudíž zcela na vás, na co vše ji využijete. Navíc se nenahlíží do registru dlužníků, takže i lidé, kteří v něm figurují, mají šanci tuto půjčku získat. Požádat si o ni můžete pomocí internetového úvěrového formuláře, který naleznete pod odkazem, nebo na domovské stránce společnosti Zaplo Finance. O tom, zda byla vaše žádost schválená, budete informování již do 15 minut.

Půjčka od Providentu

Provident je půjčkou, kterou poskytuje známá finanční společnost Provident Financial. Tato společnost v roce 2014 získala ocenění Zlatý měšec v kategorii Nejlepší úvěrová společnost na trhu. Půjčka od Providentu je skvělým řešením pro ty, kteří potřebují rychlou finanční výpomoc za výhodných podmínek. Získat lze hotovost ve výši 4.000 Kč až 80.000 Kč se splatností od 45 do 100 týdnů. Půjčka Provident je opravdu rychlá a peníze obdržíte již do 48 hodin od obchodního zástupce společnosti, který peníze doručí až k vám domů. Je poskytována na celém území ČR, tudíž vůbec nezáleží na tom, kam až chcete peníze dovést. Pakliže ovšem na peníze nějak nespěcháte, můžete si je nechat zaslat bezhotovostně na svůj bankovní účet.

Společnost Provident tuto půjčku poskytuje bez ručitele a bez prokázání účelu, tudíž ji lze využít opravdu na cokoliv. Žádost můžete podat online na stránkách společnosti Provident, kde vyplníte potřebné údaje a svou žádost odešlete na zpracování. Zanedlouho pak budete informování o výsledku vaší žádosti.

Rychlá SIM půjčka

SIM půjčka je nebankovní půjčkou, která vám poskytne finanční výpomoc do 11.500 Kč. Splatnost půjčky je maximálně 30 dnů, tudíž se vhodná zejména pro ty, kteří potřebují peníze před výplatou na pokrytí nějakých neodkladných výdajů nebo investic. SIM půjčka je rychlá, spolehlivá a férová. Díky tomu si získala oblibu u mnohých zákazníků po celé České republice. Abyste mohli získat tuto skvělou půjčku i vy, nemusíte dokládat žádné dokumenty dokazující váš pravidelný měsíční příjem a ani ničím ručit.

Vyřízení SIM půjčky je prakticky okamžitou záležitostí a už do 5 minut můžete celou žádost z pohodlí domova odeslat ke zpracování. Stačí navštívit webové stránky půjčky SIM a přes online formulář o ní požádat. Pro podání žádosti můžete využít i druhou možnost v podobě SMS zprávy. Po odeslání žádosti pak budete do 15 minut informování o tom, zda vám bude půjčka poskytnuta či nikoliv. Pokud budete úspěšní, budou peníze okamžitě odeslány na váš bankovní účet.

Simple SMS půjčka

Simple půjčka je opravdu jednoduchou půjčkou, kterou poskytuje finanční instituce Simple Money Service. Tato půjčka se řadí mezi tzv. rychlé SMS půjčky a prostřednictvím ní můžete získat až 10.000 Kč se splatností 7 až 30 dnů. Je určena především těm klientům, kteří potřebují před výplatou malou finanční injekci v podobě pár tisícovek. Simple půjčka je poskytována bez ručitele a na cokoliv.

Žádost lze vyřídit několika způsoby a to buď přes webové stránky, sociální síť facebook, SMS zprávy či přes zákaznickou linku, kde se na podrobnostech půjčky domluvíte s finančním zástupcem. Vaše žádost je pak přijata a posuzována společnosti bez zbytečných průtahů a papírování. Jakmile je schválená, okamžitě budou peníze zaslány na váš bankovní účet.

Několik milionů Bezbanky

BEZBANKY.cz je instituce, která nabízí různé nebankovní půjčky pro fyzické osoby i podnikatele. Svým klientům poskytuje opravdu velké peníze. Prostřednictvím této půjčky totiž můžete získat až 20.000.000 Kč a to za výhodnějších podmínek, než které nabízí většina bank.

V nabídce finanční instituce BEZBANKY.cz figuruje například půjčka s ručením, jejíž výše činí 50.000 Kč až 5.000.000 Kč se splatností maximálně 1 roku a úrokovou sazbou od 2,2% měsíčně. Ti z vás, kteří chtějí o tuto půjčku požádat, musí ručit svou nemovitostí.

Dalším příkladem půjčky, kterou instituce BEZBANKY.cz poskytuje, je půjčka pro podnikatele. Díky této formě půjčky můžete jakožto podnikatel získat až 20.000.000 Kč se splatností maximálně 2 let. Ručit ale také musíte svou nemovitostí.

ACEMA Credit

Rychlá nebankovní půjčka od společnosti ACEMA Credit Czech je půjčkou, která je určena spíše těm, kteří potřebují vyšší finanční výpomoc pro rekonstrukci bytu či koupi nového auta. Půjčit si lze od 100.000 Kč až do maximální částky 5.000.000 Kč. Je určena k libovolným účelům, tudíž nemusíte společnosti dokládat, na co vše ji budete potřebovat. Poskytována je bez nahlížení do registru a není nutné ani doložit měsíční mzdu. Potřeba je ale ručit nemovitostí.

Pronto půjčka

Tato půjčka od společnosti PRONTO CREDIT s.r.o. vám může poskytnout hotovost od 5.000 Kč do částky 50.000 Kč. Splatnost celé půjčky si můžete nastavit tak, jak potřebujete, maximálně je však možné půjčit si na 48 měsíců. Výhodou Pronto půjčky jsou její poněkud nízké měsíční splátky, které budou jistě vyhovovat každému klientovi. Tak například pokud si půjčíte částku 10.000 Kč s dobou splatností 12 měsíců, měsíční splátka tak v tomto případě bude činit 965 Kč s roční procentní sazbou nákladu (RPSN) 31,76% a celkovou vrácenou částkou 11.580 Kč. Pokud však půjčku předčasně splatíte, budou vám zbývající úroky odečteny.

Jestliže máte o Pronto půjčku zájem, její žádost si můžete vyřídit na stránkách jejího poskytovatele, kde vás v jednotlivých krocích povede automatizovaný systém. Po vyplnění všech potřebných údajů se vaše žádost vyhodnotí, a pokud bude společností schválená, obdržíte peníze již do 48 hodin.

eCredit půjčka

Rychlou půjčku eCredit poskytuje stabilní společnost eCredit, která na českém trhu působí již od roku 2008 a s nebankovními půjčkami má tak značné zkušenosti. Díky jejich půjčce mohou zákazníci získat až hotovost do výše 70.000 Kč a to k jakýmkoliv účelům. Společnosti na tom, proč si půjčujete a na co si půjčujete, vůbec nezáleží. Závisí to tak jenom na vás, jak s penězi naložíte. Půjčku si můžete vyřídit na dobu 3 až 60 měsíců a udělována je bez ručitele, bez nahlížení do registru dlužníků i bez doložení měsíčních příjmů.

V případě, že byste si chtěli díky eCredit půjčce vzít úvěr ve výši 30.000 Kč na dobu 24 měsíců, budete měsíčně splácet 2.150 Kč. RPSN pak bude dělat 77.25,00%. Celkově tedy splatíte 51.600 Kč. Vyřídit si tuto půjčku můžete na stránkách společnosti nebo telefonicky s finančním zástupcem, se kterým také proberete detaily půjčky.

Půjčky od HK Investment

Společnost HK Investment je jednou z nejúspěšnějších poskytovatelů nebankovních půjček na našem trhu. V jejich nabídce najdete různé druhy půjček určené pro specifickou skupinu lidí. Všechny půjčky jsou touto společností poskytovány bez poplatků předem a bez nahlížení do registru dlužníků.

První půjčku, kterou můžete najít v nabídce společnosti HK Investment, je půjčka do 30.000 Kč určena pro každého a k jakýmkoliv účelům na dobu až 48 měsíců. Poskytována je bez ručení nemovitosti a bez dalších poplatků s možností předčasného splacení celé částky. Schválení půjčky obvykle trvá maximálně 12 hodin.

Pak je tu půjčka pro zaměstnance, kterým tato půjčka poskytne hotovost od 100.000 Kč až do výše 1.000.000 Kč. Úvěr je jako u předchozí půjčky určen na cokoliv s možností předčasného splacení. Nutné je ale doložit váš pravidelný měsíční příjem ze zaměstnání, což je pochopitelné vzhledem k tomu, pro jakou skupinu lidí je půjčka určena.
Posledním typem půjčky, kterou můžeme najit v nabídce této společnosti, je půjčka pro podnikatele. Ti mají možnost získat úvěr ve výši až 4.000.000 Kč po dobu 1 roku až 10 let. U tohoto typu půjčky je ale nutné ručit vaší nemovitostí.

Rychlá půjčka Credit Portal

Za touto půjčkou stojí stejnojmenná společnost CreditPortal. Půjčka CreditPortal se řadí mezi tzv. rychlé půjčky před výplatou. Je tedy ideální na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Získat s ní můžete od 500 Kč do maximální částky 5.000 Kč. Pakliže si ovšem půjčujete opakovaně, tak může maximální výše půjčky činit až 30.000 Kč. Půjčka je splatná v rozmezí 5 až 30 dnů a záleží pouze na vás, jak dlouhou dobu splácení si zvolíte. CreditPortal půjčka je samozřejmě poskytována bez ručitele a bez doložení vaší měsíční mzdy. Bohužel poskytovatel půjčky nahlíží do registru dlužníků, tudíž jestli jste v tomto registru veden, nezbývá vám nic jiného, než se po rychlé půjčce před výplatou porozhlédnout jinde.

Pokud si díky půjčce CreditPortal půjčíte částku ve výši 3.000 Kč na dobu 20 dnů, bude RPSN činit 13.711,00% a celková splácená částka se tak vyšplhá na 3.930 Kč. Pokud si při stejné sjednané výši nastavíte dobu splácení na 30 dnů, RPSN v tomto případě bude 9.090,00% a celková splácená částka tak bude 4.350 Kč.

O poskytnutí této půjčku si můžete zažádat online pomocí formuláře na stránkách společnosti. Při vyplnění tohoto formuláře budete mít možnost zvolit si, jakým způsobem peníze obdržíte. Na výběr máte hotovostní výběr na kterékoliv benzínce EuroOil, bezhotovostně na Blesk peněženku nebo bezhotovostně na bankovní konto.

Rychlá nebankovní Půjčka 7

Půjčka 7 je rychlá nebankovní půjčka, jejímž poskytovatelem je instituce Kontex Trade International s.r.o. Získat ji můžete velice snadno, neboť poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků a nechtějí po vás doložení měsíční mzdy. Nezajímá je ani, na co půjčku hodláte využít, čímž se také navyšuje šance na zdárné schválení vaší žádosti. Díky půjčce 7 můžou noví zákazníci získat maximálně částku do 4.000 Kč. Jestliže jste stálým zákazníkem a o tuto půjčku si žádáte opakovaně, můžete získat až 15.000 Kč. Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí 7 až 28 dnů, tudíž se jedná o tzv. půjčku před výplatou.

Žádost o půjčku lze vyřídit z pohodlí domova přes internet. Na domovské stránce půjčky 7 celý proces žádostí probíhá v jednotlivých krocích. Jestliže jste novým zákazníkem, je nutné se nejprve zaregistrovat. Po úspěšné registraci si pak můžete vybrat částku, o kterou máte zájem, a také dobu, po kterou si chcete tuto finanční částku půjčit. Poté svůj výběr potvrdíte a systém vás provede dalšími kroky. Jakmile svou žádost odešlete společnosti na posouzení, budete o jejím schválení či neschválení informování telefonicky či SMS zprávou nejpozději do 15 minut.

Půjčka od společnosti JKL

Půjčka JKL se řadí mezi rychlé nebankovní půjčky. Tato půjčka vám poskytne půjčku v maximální výši 10.000 Kč se splatností 21 dnů. Půjčka je tudíž určena zejména pro ty, kteří potřebují rychlou finanční pomoc před výplatou. Pro získání půjčky je pouze nutné mít 18 let a trvalé bydliště na území ČR. Není potřeba dokládat výši pravidelného měsíčního platu. Poskytována je také bez ručitele a bez účelu. Vyřízení žádosti probíhá takřka okamžitě a do 10 minut se dozvíte, zda vám bude půjčka vyplacena.

Jestliže budete mít zájem půjčit si třeba 5.000 Kč na dobu 21 dnů, bude RPSN činit 4.735,00%. Tím tak celkově vrátíte částku 6.250 Kč. U půjčky ve výši 10.000 Kč je RPSN stanoveno na 9.460,00%. Celková vrácená částka by tak činila rovných 13 tisíc Kč.

Fine Money půjčka

Půjčkou od „Fine Money“ můžete získat 50.000 Kč až 5.000.000 Kč se splatností půl roku až 15 let. Společnost tuto půjčku poskytuje bez nahlížení do registru dlužníků. Půjčka je určena na jakékoliv účely, tudíž ji lze využít opravdu na cokoliv. Aby byla vaše žádost o půjčku u Fine Money schválená, musíte doložit váš pravidelný měsíční příjem, mít nemovitost ve svém vlastnictví a mít samozřejmě i bankovní účet, kde peníze převodem po schválení žádosti obdržíte.

Pokud si sjednáte pomocí této půjčky úvěr ve výši 300.000 Kč se splatností 8 let, RPSN bude činit 19,70% s pravidelnou měsíční splátkou 5.384 Kč. Celková splatná částka tak bude 516.864 Kč. Žádost o půjčku Fine Money vyřídíte jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím internetového formuláře na stránkách společnosti.

http://www.activecapital.cz/wp-content/uploads/2019/01/payroll-3219081_640.jpghttp://www.activecapital.cz/wp-content/uploads/2019/01/payroll-3219081_640-150x150.jpgadminOsobní financeNebankovní půjčky v České republice poskytuje mnoho nebankovních institucí. Tyto instituce jsou přímým konkurentem bankovních domů, které jistě dobře znáte. Avšak pro nebankovní půjčky je charakteristické to, že se dají snadno vyřídit a proces schválení trvá podstatě kratší dobu, než jsme zvyklí u banky. Také většinou nenahlíží do registru...investice a obchodování